Letecké foto a video

 

Potřebujete záběry natočené dronem nebo pozemní kamerou pro vaši firemní prezentaci, které by jen pronájem letadla značně navýšily? Máme pro Vás poměrně jednoduché řešení. S létáním s drony mámě několikaleté zkušenosti a méme i vlastní postprodukční studio. Natáčet můžeme až do kvality 4K a při 100MBit/sekundu, nebo zpomalené záběry ve Full HD nebo 4K/60fps.

Nabízíme několik typů prací

 

Svatební video dronem

Svatební foto a video dronem je jedna z věcí, která vám jako novomanželům, kromě svatebních prstenů zůstanou nejen v paměti. Nabízíme tvorbu svatebního videa s nápadem a příběhem. Nejdříve nám řeknete jaké jsou vaše představy, navštívíme spolu místo svatby a následně vše domluvíme.

 

Technické video

Technické video zhotovujeme pro zjištění stavu stavby, pro revize průmyslových staveb a areálů, ale i pro inspekce střech, komínů atd.

Sportovní video

Sportovní video je pro nás radost i vášen, většina z nás jsme aktivní sportovci. Zde používáme snad všechny dostupné inteligentní funkce našich dronů, jako je Active track, Spotlight, HomeLock a spoustu dalších. Zde je na místě i Slowmotion, který dokážeme při 4K až 60fps